16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars BB-8 USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Transcend JetFlash 760 Super Speed USB3.0 Flash Drive (Black/Red)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Rey USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Free download of Transcend Elite data management software |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 210MB/sec Write speed up to 140MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 8/7/Vista/XP/2000 Mac OS 9.0 or later Linux Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 70mm x 21mm x 8.1mm |
| WEIGHT | 12g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |