16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
32GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Integral Crypto Drive FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
8GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790W USB3.1 Flash Drive - up to 100MB/sec - White Retractable USB
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Only drive designed to store games from PC and music and photos from the Xbox 360. |
| TRANSFER RATES | Hi-Speed USB2.0 Data Transfer |
| ACCESSORIES | Cruzer Crossfire with cap, Neckstrap (silver), Promotional insert with unlocking code for CSI game |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, MX, XP Mac OS 10.1.2 or later USB port required |
| DIMENSIONS | 65mm x 18mm x 8mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | 2 years warranty |