| 7 IN STOCK |
|
Ships in 4 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
StarTech USB3.0 Male To DisplayPort Female Adapter - Black
| IN STOCK |
C2G 3FT Mini DisplayPort Male to DVI-D Male Adapter Cable - Black
| IN STOCK |
C2G HDMI Male To VGA Female Adapter - Black
| IN STOCK |
Startech Slim Stereo to 2x Mini-jack Stereo Splitter Cable - 7.9 in
| IN STOCK |
C2G 8IN DisplayPort Male To VGA Female Adapter - Black
| IN STOCK |
Kensington CA1100E USB-C to Ethernet Adapter
| IN STOCK |
StarTech USB Type-C Male To HDMI Female Video Adapter - Black
| IN STOCK |
C2G DVI-D Female to HDMI Male Inline Video Adapter - black
| IN STOCK |
C2G 8IN Mini DisplayPort Male to HDMI Female Adapter Cable - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite U444-06N-H4U-C HDMI External Video Adapter with USB-A Hub and USB-C Charging Ports
| IN STOCK |
StarTech.com 3.5mm 4 Position to 2x 3 Position 3.5mm Headset Splitter Adapter - F/M
| IN STOCK |
C2G 8IN Mini DisplayPort Male To HD-15 VGA Female Adapter - White
| IN STOCK |
StarTech 6.7IN Mini DisplayPort Male To DVI-I Female Adapter - Black
| IN STOCK |
StarTech Mini DisplayPort Male To HDMI Female Video Adapter - White
| IN STOCK |
| TYPE | USB-C T0 HDMI Video adapter |
| CONNECTOR A | USB-C |
| CONNECTOR B | HDMI |
| CABLE LENGTH | 10cm |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |
| COLOR | Black |
| MATERIAL | Aluminum Alloy |
| MAXIMUM RESOLUTION | Input: USB-C 3840 x 2160 Pixels Output: HDMI 3840 x 2160 Pixels (4K - 60Hz) |
| OUTPUT | Output: HDMI 3840 x 2160 Pixels (4K - 60Hz) |