32GB Kingston Technology FURY Beast DDR5 5600MHz Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 NEO 6000MHz CL32 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB G.Skill Ripjaws M5 RGB DDR5 5200MHz Dual Channel Kit (2x 16GB) CL40 1.10V White Edition
| IN STOCK |
32GB Team Group T-Force Vulcan DDR5 6400MHz CL40 Dual Memory Kit (2x16GB) - Red
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology Fury Beast DDR5 5600MHz Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL40 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Crucial DDR5 4800MHz PC5-38400 CL40 Dual Channel Kit 2x16GB
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 5600MHz CL40 Dual Channel Kit 2x 16GB White
| IN STOCK |
ValueRAM, Kingston’s industry standard memory, delivers award-winning performance and legendary Kingston reliability. The Kingston Technology ValueRAM 8GB single memory module is ideal for any desktop computer. It offers 5200MHz memory speed and CL42 CAS latency.
| CAPACITY | 8GB |
| SPEED | 5200MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Single |
| CAS LATENCY | CL42 |
| VOLTAGE | 1.1 V |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 1 x 8 GB |
| OPERATING TEMPERATURE | 32 - 185 °F |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |