NGS Mist USB Wired Optical Mouse, 3 buttons + Scroll Wheel - Black
| IN STOCK |
Adesso HC-3003US Wired Optical Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse E90 Wireless USB Optical Vertical Left-Handed Mouse
| IN STOCK |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Black/Yellow
| IN STOCK |
Kensington Wired Ambidextrous USB Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS 2.4Ghz Wireless Optical Mouse 3 Buttons, NGS Haze
| IN STOCK |
Adesso iMouse M20R Wireless Optical Mouse - Red
| IN STOCK |
Adesso iMouse T40 Wireless Trackball Optical Mouse
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Medical Grade Optical Mouse 800 DPI - White
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 800 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 75 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| SYSTEM REQUIREMENTS | PC/Laptop |
| CABLE LENGTH | 1.55 m |
| FEATURES | Y |
| DIMENSIONS | 69.5 mm |