ASUS ROG GLadius III Mouse
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Medical Grade Optical Mouse 800 DPI - White
| IN STOCK |
Targus USB Optical Wired Laptop Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Purple
| IN STOCK |
NGS Moth, Wired Ergonomic and Silent Mouse with Adjustable DPI and USB Type-C Adapter, Gray
| IN STOCK |
Kensington SlimBlade Ambidextrous Trackball Wired USB Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse E90 Wireless USB Optical Vertical Left-Handed Mouse
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous Orbit Scroll Wheel USB Trackball Mouse
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - White, Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Opto-mechanical |
| MAX DPI | 36000 DPI |
| COLOUR | Black, Silver |
| WEIGHT | 123 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 11 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 132.7 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |