Adesso iMouse S80B Wireless Optical Fabric Mini Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S8L LED Optical Wired USB Retractable Mini Mouse - Blue
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Mouse - SmogMint-RB
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Black
| IN STOCK |
NGS Lush-RB, Wireless 2.4GHz + BT Rechargeable Multi-Device Silent Mouse with 6 Buttons and Adjustable DPI
| IN STOCK |
Adesso iMouse T50 Wireless Trackball Optical Programmable Mouse
| IN STOCK |
NGS Easy Gamma, 2.4Ghz Wireless Optical Mouse with Nano Receiver, 1200DPI, Black
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid-Sized Right Handed Optical Wireless USB Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS GMX-200, Wireless Gaming Mouse with LED Lights, Black
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| MAX DPI | 4000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 144 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 8 |
| CABLE LENGTH | 2.13 m |
| DIMENSIONS | 72 mm |