NEON Optical USB Mouse Dual-button with scroll-wheel Black/Green
| IN STOCK |
NGS GMX-200, Wireless Gaming Mouse with LED Lights, Black
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous Orbit RF Wireless Mobile Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Gold, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Gold
| IN STOCK |
NGS Evo Mix Wireless & Rechargeable Multimode Laser Mouse, USB-C, Adjustable DPI
| IN STOCK |
Adesso iMouse T50 Wireless Trackball Optical Programmable Mouse
| IN STOCK |
NGS EVOSPOOK Wireless Rechargable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Compact size Black/Grey
| IN STOCK |
NGS Flameblue, Desktop USB Wired Optical Mouse, Blue
| IN STOCK |
Adesso iMouse M300W Wireless Bluetooth Optical Mouse - White
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Mouse - SmogMint-RB
| IN STOCK |
The flagship Logitech® G903 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse with next-gen HERO 25K gaming sensor for incredibly precise gameplay and 10X the battery efficiency of previous generations. Complete with immersive ~16.8M LIGHTSYNC RGB, ambidextrous design, and up to 11 buttons.
Play on with improved tracking, 10X the power efficiency of previous generation sensors, and up to 140 hours of gameplay.
| CONNECTION TYPE | RF Wireless |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 25600 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 110 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 11 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 130 mm |