Kensington SlimBlade Ambidextrous Trackball Wired USB Mouse - Black
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
NGS Sin - Optical Mouse with Retractable USB Cable and Scroll-wheel, 1000 DPI - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse V10 Wireless Optical Vertical Mini Mouse
| IN STOCK |
NGS Easy Gamma, 2.4Ghz Wireless Optical Mouse with Nano Receiver, 1200DPI, Black
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Medical Grade Optical Mouse 800 DPI - White
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
NGS HIT-RB Wireless & Rechargeable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
NGS Flameblack, USB Wired Optical Mouse, Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 25600 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 80 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 8 |
| RGB | Blue, Green, Red |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 63.5 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |