|
Ships in 8 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Adesso Mechanical Numeric USB Universal Keypad - Black
| IN STOCK |
Adesso USB Luminous 4X Large Print Multimedia Desktop Keyboard - US English Layout -Black, Yellow
| IN STOCK |
Adesso USB 3 Color Illuminated Compact Multimedia SlimTouch Keyboard - US English
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Universal |
| NORMAL KEYS | 110 |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | No |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| DIMENSIONS | 433 x 196 x 22 mm |
| WEIGHT | 739 g |
| MATERIAL | Plastic |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 15 m |