Tripp-Lite 15FT PS615 6 Outlets NEMA 5-15R Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 6FT 2160 Joules 8 Outlet Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT 7 Outlet 1080 Joule Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 12 Outlet 3840 Joules Isobar Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT Isobar Metal 2 Outlet Surge Protector
| IN STOCK |
15FT Tripp Lite Medical Grade Surge Protector - White
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 6FT 10 Outlet 2880 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 4FT 6 Outlet 790 Joules Surge Protector - Light Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 8FT 2395 Joule Surge Protector - Black, Metallic Silver
| IN STOCK |
Tripp Lite 15FT 6 Outlet 1050 Joules Medical Grade Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 25FT 7 Outlet 1080 Joules Surge Protector - Light Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 7FT 2160 Joules 7-Outlet Surge Protector - Black
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite 5 Outlet Surge Protector with 2 USB Ports - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Isobar Ultra 6FT 4 Outlet 3330 Joules Surge Protector - White
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 8FT 1440 Joules 8 Outlet Home Computer Surge Protector
| IN STOCK |
| CONNECTOR TYPES | Type F |
| COLOR | Black, White |
| WEIGHT | 586 g |
| AC OUTLETS | 6 AC outlet(s) |
| INPUT VOLTAGE | 220 - 250 V |
| PEAK POWER | 2500 W |
| RESPONSE TIME | 0.000001 ms |
| INPUT FREQUENCY | 50 - 60 Hz |