Tripp Lite 4FT 6 Outlet 790 Joule Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 15FT 6-Outlet 790 Joules Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp-Lite 15FT PS615 6 Outlets NEMA 5-15R Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 25FT 7 Outlet 1080 Joules Surge Protector - Light Gray
| IN STOCK |
8FT Tripp Lite 8-Outlet 1 x USB-A And 1 x USB-C Surge Protector - Silver, Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Isobar 2 Outlet 1410 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
8FT Tripp Lite 6 Outlet Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 10FT 8 Outlet 3240 Joule Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 7FT 2160 Joules 7-Outlet Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp-Lite 15FT PS615 6 Outlet NEMA 5-15R Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 6FT 10 Outlet 2880 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 15FT 16 Outlet 450 Joule NEMA 5-15 Surge Protector - Gray, Black
| IN STOCK |
15FT Tripp Lite 6 Outlet Surge Protector Power Strip - Black
| IN STOCK |
3FT Belkin 6 AC Outlets Surge Protector - White
| IN STOCK |
Tripp Lite 15FT 6 Outlet Surge Protector - Black
| IN STOCK |
| CONNECTOR TYPES | Type F |
| COLOR | Black, White |
| WEIGHT | 115 g |
| AC OUTLETS | 1 AC outlet(s) |
| INPUT VOLTAGE | 220 - 250 V |
| PEAK POWER | 4000 W |
| RESPONSE TIME | 0.000001 ms |
| INPUT FREQUENCY | 50 - 60 Hz |