Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Kensington RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso 3 Color Illuminated USB SlimTouch 110 Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard SSKSV207L Black - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Meditech Magic Medical Grade USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Carbon |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| BATTERY | 2 |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 150 x 368 x 22 mm |
| WEIGHT | 810 g |
| MATERIAL | Aluminium |
| FORM FACTOR | Tenkeyless (80 - 87%) |