| 5 IN STOCK |
|
Ships in 11 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Noctua 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1156 (Socket H), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1150 (Socket H3) |
| BEARING TYPE | Double ball bearing |
| ROTATION SPEED (RPM) | 3000 RPM |
| AIR FLOW | 23.45 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 30.75 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 7.5 cm |
| TYPE | Cooler |
| CONNECTORS | 4-pin |
| DIMENSIONS | 85.2 mm |
| WEIGHT | 154 g |