Verbatim Ambidextrous USB Type A Corded Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse W3 Wired USB Optical Waterproof Antimicrobial Mouse
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wired Optical Mid-sized Mouse
| IN STOCK |
NGS 2.4Ghz Wireless Optical Mouse 3 Buttons, NGS Haze
| IN STOCK |
Kensington MC Mouse for Life Ambidextrous Wired Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse E1 Wired Optical Vertical Mouse
| IN STOCK |
NGS Flameblack, USB Wired Optical Mouse, Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 7200 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 86 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 5 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 69 mm |