Tripp Lite 6FT 6 Outlet Isobar 3330 Joules Surge Protector - White
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 1.5FT 3 Outlet 2 USB Port 1050 Joules Travel Size Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 12FT 7 Outlet 1080 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite British Surge Protector - Light Gray
| IN STOCK |
Tripp-Lite 15FT PS615 6 Outlet NEMA 5-15R Surge Protector
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite Protect It! 3 Outlet Power Cube With 6 USB A Ports Surge Protector - Black
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite 6 AC Outlet Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 6FT 6 Outlet 990 Joules Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 15FT Waber 10 Outlet NEMA 5-15 Power Strip - Black, Blue, Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 4FT 4 Outlet 450 Joule Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 4FT 6 Outlet 790 Joules Surge Protector - Light Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 15FT 6 Outlet Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Isobar 2 Outlet 1410 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 25FT 7 Outlet 1080 Joules Surge Protector - Light Gray
| IN STOCK |
15FT Tripp Lite Protect It! 7 Outlet Surge Protector
| IN STOCK |
| CONNECTOR TYPES | Type F |
| COLOR | Black |
| WEIGHT | 470 g |
| CONNECTOR TYPE | Type F (Schuko) |
| AC OUTLETS | 5 AC outlet(s) |
| INPUT VOLTAGE | 230 V |
| SURGE RATING | 680 J |
| PEAK POWER | 2300 W |
| INPUT FREQUENCY | 50 - 60 Hz |