|
Ships in 11 days Free shipping to Seattle, WA! Free returns for any reason |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 6400MHz CL32 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Crucial DDR5 4800MHz PC5-38400 CL40 Dual Channel Kit 2x16GB
| IN STOCK |
32GB Kingston FURY Beast DDR5 5600MHz CL40 Single Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6400MHz CL32 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL40 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology Fury Beast DDR5 5600MHz Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 NEO 6000MHz CL32 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| SPEED | 6000 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual channel kit |
| CAS LATENCY | 40 |
| VOLTAGE | 1.1,1.4 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 16 GB |
| INTEL XMP | Yes |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 85 °C |