NGS Gaming Mouse with 8 Programmable Buttons, 7 Colours LED
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous USB Type A Corded Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - White, Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Full-Size Right Handed Optical USB Wireless Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S80B Wireless Optical Fabric Mini Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid-Size Right Hand Optical Wireless Mouse - Emerald Green
| IN STOCK |
Adesso HC-3003PS Wired Optical Mouse
| IN STOCK |
Kensington Expert Ambidextrous Optical Wireless Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid-Sized Right Handed Optical Wireless USB Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, White
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-C |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 8500 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 59 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 57.9 mm |