Adesso Wireless 2.4GHz RF Mini Trackball Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Kensington KB150 EQ Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch 111UB USB QWERTY Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Medical Grade Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso Mechanical Numeric USB Universal Keypad - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | French |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Universal |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | No |
| BATTERY | AAA |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 186.7 x 447.2 x 21.4 mm |
| WEIGHT | 603 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |