32GB Team Group DDR5 7200MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 16GB) - Black
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6400MHz CL32 1.40V Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6000MHz CL28 Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
16GB Kingston Fury Beast DDR5 5200MHz CL40 Single Memory Module Black
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Renegade 7200MHz DDR5 CL38 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Renegade 6400MHz DDR5 CL32 Dual Channel (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6800MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
16GB Kingston FURY Beast DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
8GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| SPEED | 6400 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Octuple Channel Kit |
| CAS LATENCY | 32 |
| VOLTAGE | 1.1 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| MEMORY LAYOUT | 8 x 16 GB |
| INTEL XMP | Yes |