| 1 IN STOCK |
|
Ships in 11 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
Noctua 120mm 1850RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 2000RPM 5V Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech Expansion Slot Rear Exhaust Cooling Fan with LP4 Connector
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-2 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL072) ARGB120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL140 RGB 2-Pack 140mm Computer Case Fans - White
| IN STOCK |
Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL073) ARGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 800 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 14.5 dB |
| AIRFLOW | 63.8 cfm |
| COLOR | Blue, White |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 133 g |