| 10 IN STOCK |
|
Ships in 13 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Noctua 120mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
StarTech 50mm 4500RPM TX3/LP4 Ball Bearing Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 FLX 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-2 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-2 140mm 900RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A6X25-PWM 60mm 3000RPM Case Fan - Beige,Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XE-1 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 FLX 80mm 2000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings (BL074) ARGB 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 2050 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 22.6 dB |
| AIRFLOW | 63.1 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| POWER CONSUMPTION | 1.44 W |
| DIMENSIONS | 120 x 120 x 25 mm |