Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua Industrial 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White, 3 Pack
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-3 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-F12 120mm 1500RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 80mm 2200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD Fan, ARGB, PWM - Reverse Blade, 120mm, Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-1 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-3 1400RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XL-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 1000 RPM |
| NOISE LEVEL | 18.9 dB |
| CONNECTOR | 3-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| WEIGHT | 142 g |