Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-3 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x10 FLX 40mm 4500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x20 40mm 5000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua 120mm 29.7dBA Computer Case Fan - Black Brown
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 350 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 31 dB |
| AIRFLOW | 54.3 cfm |
| COLOR | Black |
| POWER CONSUMPTION | 7.08 W |
| DIMENSIONS | 124 x 120 x 28 mm |