Siig CE-MT1B12-S2 Articulating Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Wall Monitor Mount Arm - Supports 17 To 42 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
StarTeck ARMBARDUOG Desk Clamp Dual Monitor Arm - Up to 27-inch Screens
| IN STOCK |
StarTech ARMBARDUOV Dual Vertical Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Universal Glass Monitor Riser - Tempered Glass, Brushed Aluminum
| IN STOCK |
Arctic AEMNT00039A Z1 Single Clamp Monitor Arm - Up to 34"/38" Ultrawide
| IN STOCK |
StarTech Pole Mount Full Motion Desk Clamp Grommet Single Monitor Arm - Up To 34-Inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel/Tilt Wall Mount for Flat Screen Monitors Up to 27-inch
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Desk Clamp Articulating Monitor Arm - Up To 32 Inch Screen - Black
| IN STOCK |
Arctic Z1 Gen 3 4-Port USB 2.0 Single Monitor Arm - Up to 38-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV LCD Wall Monitor Mount - Supports 13 to 27 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Stackable
| IN STOCK |
Star Tech Desk Clamp Monitor Stand Up to 24-inch Screen - Black
| IN STOCK |
Allsop Monitor Mount Stand - Grey
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp/Bolt-through |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 15 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 106.7 cm (42") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| TILT | -35 - 45° |
| DIMENSIONS | 120 mm |