|
Ships in 11 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
Tripp Lite Work Wise Wall Mounted Workstation - Silver
| IN STOCK |
Arctic AEMNT00039A Z1 Single Clamp Monitor Arm - Up to 34"/38" Ultrawide
| IN STOCK |
StarTech Full Motion Desk Mount Monitor Arm - Up to 32-inch Screen - Silver
| IN STOCK |
Sigg CE-MT1812-S2 Triple Monitor Desk Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Triple Articulating Desk Clamp Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMDUALV Vertical Dual Desk Clamp Monitor Mount - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVOTB Articulating Desk Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security TV Wall Mount - Supports 45 Inch To 70 Inch Flat Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Height Adjustable Monitor Riser - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite DDR1327SDD Dual Desktop Monitor - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Quad Articulating Desk Clamp Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVOTV2 Single Desk Clamp Monitor Arm - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
Kensington K52797WW SmartFit Extra Wide Monitor Stand - Up to 27-inches Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security Display TV Wall Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTech ARMBARDUOV Dual Vertical Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp/Bolt-through |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 8 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 68.6 cm (27") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| TILT | 0 - 90° |
| DIMENSIONS | 410 mm |