SIIG CE-MT2211-S1 Triple Flat Screen Monitor Desk Stand - Up to 27-inch
| IN STOCK |
StarTech ARMBARDUOV Dual Vertical Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Monitor Stand - Black
| IN STOCK |
StarTech Dual Monitor Desktop Stand - Up to 24-inch per Monitor
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security Wall Mount Monitor - Supports 32 Inch To 55 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVSTND Desktop Monitor Stand - Up to 30-inch Screen Size
| IN STOCK |
StarTech Triple Articulating Desk Clamp Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel/Tilt Wall Mount for Flat Screen Monitors Up to 27-inch
| IN STOCK |
StarTech ARMUNONB Single Laptop Stand Monitor Arm - Up to 27-inch Screen - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Swivel Tilt Wall Monitor Arm - Supports 14 Inch to 42 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Work Wise Desk Mounted Workstation - Steel
| IN STOCK |
StarTech ARMWALLDS Swivel Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite MR1612 Universal Monitor Riser Stand - Black
| IN STOCK |
Kensington Monitor Stand Plus with SmartFit System - Up to 21-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech C-Clamp Desk Mount Articulating Dual Monitor Arm - Up To 32-Inch Display
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp |
| NUMBER OF MONITORS | 2 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 15 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 124.5 cm (49") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| TILT | -180 - 180° |
| DIMENSIONS | 128 mm |