Tripp Lite Single-Display Desktop Monitor Stand - For 13 Inch to 27 Inch Flat-Screen Displays
| IN STOCK |
Targus PA235U Universal Monitor Stand - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Tilt Wall Monitor Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTech MONSTADJDL Adjustable Monitor Riser with Drawer - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVOTV2 Single Desk Clamp Monitor Arm - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMWALLDS Swivel Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Kensington K60087F SmartFit Desktop Monitor Stand - Up to 17-inch Screen - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security Wall Mount Monitor - Supports 32 Inch To 55 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Tilt Security Monitor Wall Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
SIIG CE-MT2211-S1 Triple Flat Screen Monitor Desk Stand - Up to 27-inch
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Jr. Monitor Stand - Pearl Black
| IN STOCK |
StarTeck ARMBARDUOG Desk Clamp Dual Monitor Arm - Up to 27-inch Screens
| IN STOCK |
Kensington Monitor Stand Plus with SmartFit System - Up to 21-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Monitor Stand - Up To 27 Inch Screen
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp/Bolt-through |
| NUMBER OF MONITORS | 2 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 7 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 68.6 cm (27") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 20° |
| TILT | -10 - 10° |
| DIMENSIONS | 50 mm |