|
Ships in 11 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1700 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 5000 RPM |
| AIR FLOW | 27.9 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 18.02 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium, Copper, Plastic |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 6 cm |
| TYPE | Air cooler |
| WEIGHT | 323 g |
| COLOR | Black, Grey |