Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1200RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-2 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12 120MM ARGB Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x10 FLX 40mm 4500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120MM 2000RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-P 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-2 140mm 900RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 2000 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 30.6 dB |
| AIRFLOW | 66 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| DIMENSIONS | 120 x 120 x 25 mm |