Noiseblocker Black Silent Pro PL-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 140mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1200RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY 120mm ARGB Case Fan - 3 Pack - Black
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan - 3 pack
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 3000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-4 120mm 2400RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 140x150x25mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-3 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-3 120mm 1900RPM Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings (BL074) ARGB 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noctua 200mm 800RPM 5V Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 250 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 32 dB |
| AIRFLOW | 64.5 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| DIMENSIONS | 120 x 120 x 28 mm |