|
Expected to ship within 6 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | Intel LGA1851, LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1800 RPM |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| NUMBER OF FANS | 2 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 126 mm |
| WEIGHT | 890 g |
| COLOR | Black, Silver |