|
Ships in 10 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Kensington KB Slim Type Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch 111UB USB QWERTY Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso PS2 Multimedia Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Siig QWERTY USB Desktop Keyboard - Black
| IN STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso 150 Tru-Form 3-Color Illuminated Ergonomic Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Universal |
| NORMAL KEYS | 111 |
| KEY SWITCH TYPE | Cherry SX |
| DIMENSIONS | 440 x 130 x 15 mm |
| WEIGHT | 675 g |
| WIRELESS RANGE | 10 m |