Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-1 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Anti Vibrations Pads - Black - 16-Pack
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PM-1 40mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 29.7dBA Computer Case Fan - Black Brown
| IN STOCK |
Noctua NF-F12 120mm 1500RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan - 3 pack
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-3 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 140mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua Industrial 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 2000RPM 5V Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 400 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 28.5 dB |
| AIRFLOW | 68.1 cfm |
| COLOR | White |
| POWER CONSUMPTION | 6.72 W |
| DIMENSIONS | 144 x 140 x 28 mm |