Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-3 120mm 1900RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 80mm 2200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x10 FLX 40mm 4500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XE-1 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 FLX 80mm 2000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-4 120mm 2400RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-2 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 500 RPM |
| QUANTITY | 2 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 22 dB |
| AIRFLOW | 91.19 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 140 x 140 x 26 mm |