C2G Shielded Snagless Cat6 Ethernet Network Patch Cable - Green - 2ft
| IN STOCK |
C2G Unshielded Snagless Slim Cat6 Ethernet Network Patch Cable - Gray - 3ft
| IN STOCK |
6FT C2G RJ-45 Male To RJ-45 Male Cat6 Snagless Unshielded Ethernet Network Patch Cable - Yellow
| IN STOCK |
1.5FT C2G RJ-45 Male To RJ-45 Male Cat6 Snagless Unshielded Ethernet Patch Cable - Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 50FT RJ45 Male to RJ45 Male Cat5e 350MHz Snagless Molded UTP Patch Cable - White
| IN STOCK |
3FT C2G Cat6 RJ-45 Male To RJ-45 Male Non-Booted Unshielded Ethernet Patch Cable - White - CAT 6 - white
| IN STOCK |
7FT C2G RJ-45 Male To RJ-45 Male Cat5e Snagless Unshielded Network Patch Cable - Green
| IN STOCK |
Tripp Lite 16FT Duplex Multimode LC to ST 50/125 Fiber Optic Patch Cable - Orange
| IN STOCK |
150FT C2G RJ-45 Male To RJ-45 Male Certified Cat6a Patch Cable - Blue
| IN STOCK |
Lindy U/UTP Cat6 RJ45 Patch Cable 0.5m – Red
| IN STOCK |
StarTech.com 10 Gigabit Shielded (SFTP) Cat6a RJ45 Patch Cable 3m – Black
| IN STOCK |
C2G Cat5E 10ft Snagless Unshielded Network Patch Cable - Grey
| IN STOCK |
Tripp Lite 3FT RJ45 Male Cat6 Gigabit Snagless Molded Patch Cable - Yellow
| IN STOCK |
Tripp Lite 4FT Cat5e RJ45 Male Molded Patch Cable - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 2.13M Cat5e RJ45 350MHz Molded Patch Network Cable - Blue
| IN STOCK |
| TYPE | Cat6 |
| TYPE | Cat6 |
| LENGTH | 0.5 m |
| LENGTH | 0.5 m |
| LEFT CONNECTOR | RJ-45 |
| LEFT CONNECTOR | RJ-45 |
| RIGHT CONNECTOR | RJ-45 |
| RIGHT CONNECTOR | RJ-45 |
| CABLE SHIELDING | U/UTP (UTP) |
| CABLE SHIELDING | U/UTP (UTP) |
| MATERIAL | Polyvinyl chloride (PVC) |
| MATERIAL | Polyvinyl chloride (PVC) |
| SNAGLESS | Yes |
| SNAGLESS | Yes |
| WEIGHT | 26 g |
| WEIGHT | 26 g |