32GB Team Group DDR5 7200MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 16GB) - Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 6000MHz CL32 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
32GB Crucial DDR5 4800MHz PC5-38400 CL40 Dual Channel Kit 2x16GB
| IN STOCK |
16GB Crucial DDR5 4800MHz CL40 Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6000MHz CL28 Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
32GB Kingston FURY Beast DDR5 5600MHz CL40 Single Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
16GB Crucial DDR5 4800MHz CL40 SO-DIMM Laptop Dual Memory Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 96 GB |
| CAPACITY | 96 GB |
| SPEED | 3000 MHz |
| SPEED | 3000 MHz |
| CAS LATENCY | 32 |
| CAS LATENCY | 32 |
| VOLTAGE | 1.35 V |
| VOLTAGE | 1.35 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 48 GB |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 48 GB |
| INTEL XMP | Yes |
| INTEL XMP | Yes |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 85 °C |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 85 °C |