16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Red - USB3.0
| IN STOCK |
32GB Harry Potter Lord Voldemort USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Ironkey D300SM Encrypted USB 3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB PQI U603V USB3.0 Ultra-small Flash Drive Red Edition
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
The 32GB fashionable yet functional JetFlash 560 features a sophisticated checkerboard pattern and easy-to-use retractable USB connector - simply push at the slider to slide the connector out. A combination of style and character, the JetFlash 560 is a storage must-have!
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Sliding USB connector Checkerboard design |
| COLOUR | Black / Silver |
| MODEL | JetFlash 560 |
| DIMENSIONS | 45.2 mm x 23.0 mm x 8.5 mm (1.78" x 0.91" x 0.33") |
| WEIGHT | 7 g (0.25 oz) |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |