Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 FLX 80mm 2000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-2 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-2 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-1 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White, 3 Pack
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x10 FLX 40mm 4500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 2000RPM 5V Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 1500 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 18 dB |
| AIRFLOW | 25.06 m³/h |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 101 g |