8FT Tripp Lite 6 Outlet Surge Protector - Black
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite British Surge Protector - Light Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 8FT 6 Outlet 990 Joules Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 10FT 8 Outlet 3240 Joule Surge Protector - Black
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite Protect It! 3 Outlet Power Cube With 6 USB A Ports Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 4 Outlet 720 Joules Wallmount Direct Plug In Surge Protector - Black
| IN STOCK |
3FT Belkin 6 AC Outlets Surge Protector - White
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite Protect It! 6 Outlet Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp Lite 15FT Waber 10 Outlet NEMA 5-15 Power Strip - Black, Blue, Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT 7 Outlet Surge Protector - Black
| IN STOCK |
15FT Tripp Lite 6 Outlet Surge Protector Power Strip - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 8FT 1440 Joules 8 Outlet Home Computer Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp Lite 2FT 6 Outlet 180 Joule Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 3 Outlet 540 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 8FT 10 Outlet 3345 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
| CONNECTOR TYPES | Type F |
| COLOR | White |
| WEIGHT | 620 g |
| AC OUTLETS | 5 AC outlet(s) |
| INPUT VOLTAGE | 230 V |
| SURGE RATING | 918 J |
| PEAK POWER | 2300 W |
| INPUT FREQUENCY | 50 Hz |