Noiseblocker Black Silent XE-2 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL140 RGB 2-Pack 140mm Computer Case Fans - White
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-1 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x20 40mm 5000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-P 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-PS 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-P 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 80mm 2200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 200 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 34 dB |
| AIRFLOW | 83.4 cfm |
| COLOR | Black |
| POWER CONSUMPTION | 4.5 W |
| DIMENSIONS | 124 x 120 x 28 mm |