Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD Fan, ARGB, PWM - Reverse Blade, 120mm, Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-2 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 ULN 80mm 1400RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x20 40mm 5000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
StarTech Expansion Slot Rear Exhaust Cooling Fan with LP4 Connector
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 FLX 80mm 2000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL140 RGB 2-Pack 140mm Computer Case Fans - White
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-3 120mm 1900RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-F12 120mm 1500RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM IP67 Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 2200 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 38.3 dB |
| AIRFLOW | 120 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 140 x 140 x 25 mm |