|
Ships in 8 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Noctua Chromax Black Swap 140mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM IP67 Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL073) ARGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL140 RGB 2-Pack 140mm Computer Case Fans - White
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD Fan, ARGB, PWM - Reverse Blade, 120mm, Black
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan - 3 pack
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY 120mm ARGB Case Fan - 3 Pack - Black
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 ULN 80mm 1400RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12X25 Chromax 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 1600 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 18.9 dB |
| AIRFLOW | 48.7 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 5 - 13.2 V |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 190 g |